آخرین آپدیت کلش آف کلنز نسخه 15.0.3

آخرین آپدیت کلش آف کلنز نسخه 15.0.3

بازی جذاب و پرهیجان کلش آف کلنز آپدیت جدید خود را در اکتبر 2022 ارائه داد. این آپدیت یکی از بهترین آپدیت های کلش آف کلنز بود که تمام کاربران کلشی را هیجان زده کرد . چرا که در این آپدیت تاون هال 15 و نیرو ، اسپل و ساختمان های دفاعی جدیدی به بازی اضافه شده است.

آخرین آپدیت کلش آف کلنز نسخه  15.0.3
آخرین آپدیت کلش آف کلنز نسخه 15.0.3

بازی کلش آف کلنز به قدری محبوب است که نمره 4.6 را از 5 در گوگل پلی استور و با تعداد نصب بالای 500 میلیون نصب بهترین رتبه را دارد.

اگر شما هم بازی کلش آف کلنز را تجربه نکردید پیشنهاد میدهیم حتما یک بار این بازی را نصب کنید. بعد از چند روز بازی متوجه خواهید شد که این بازی یکی از بازی های اعتیاد آور است.

اگر در ابتدای راه هستید میتوانید در کانال های تلگرام و روبیکای نوین کلش آموزش های لازم را ببینید در تلگرام با آیدی novinclash@ و در روبیکا 2 کانال با آیدی های novinclash@ و clashtv@ عضو شوید.

پشتیبانی این بازی از زبان فارسی این بازی را در کشور ما نیز محبوب کرده است. این یکی از مزیت های کلش آف کلنز است.

دانلود آپدیت جدید clash of clans 15.0.3

نکات مهمی که در بازی کلش باید بدانید این است که بازی کلش آف کلنز به صورت آنلاین و اینترنتی است . البته حجم زیادی مصرف نمیکند. فقط برای بازی باید اینترنت داشته باشید.بعد از این مورد خیلی از کاربران به دنبال هک کلش آف کلنز هستند باید بدونید این بازی به هیچ وجه هک نمیشود و نسخه هک شده ندارد. تمام نسخه های جدید کلش آف کلنز در نوین کلش بعد از انتشار در سوپرسل برای دانلود شما عزیزان قرار داده میشود ؛ بنابراین حتما سایت و کانال های نوین کلش را دنبال کنید.

برای دانلود آخرین نسخه کلش آف کلنز روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید