جزئیات کامل تاون هال 15 کلش آف کلنز
جزئیات کامل تاون هال 15 کلش آف کلنز

جزئیات کامل تاون هال 15 کلش آف کلنز

جزئیات کامل تاون هال 15 کلش آف کلنز

سوپرسل در سایت خود خبر داد و گفت تاون هال سطح 15 اینجاست و این بزرگترین انتشار محتوایی است که تا به حال برای به‌روزرسانی تاون هال انجام داده‌ایم!

تاون هال 15 دارای یک سلاح دفاعی منحصر به فرد نیست، Giga Inferno آن را می توان چندین بار ارتقا داد تا حتی قدرتمندتر از قبل شود. در این آپدیت سوپرسل علاوه بر تالار شهر مرکزی به سطح نیروها ، طلسم ها ،ساختمان دفاعی جدید و حیوانات خانگی جدید تمرکز کرده است .

بسیاری از گیمرها که در آخرین سطح تاون هال 14 بودند بی صبرانه منتظر تالار شهر 15 بودند. به محض رسیدن این آپدیت همه ی این گیمرها با مدال و عتیقه و جم تالار شهر را به 15 ارتقا دادند.این آپدیت بزرگ بازی کلش را از حالت تکراری و خسته کننده خارج کرد و با نیروهای جدید همه گیمرها را به وجد آورد.

معرفی رسمی تاون هال 15

سوپرسل تاون هال 15 را با اسم مجیک ( جادو ) معرفی کرد .اگر به تصاویر نگاه کنید میبینید که رنگ اصلی این تاون هال بنفش است که جلوه ویژه و خاصی را به کلش آف کلنز میبخشد.

هزینه و زمان رسیدن به تاون 15 :

وقتی در تاون هال 14 هستید با دادن 18 میلیون طلا میتوانید تاون هال را ارتقا دهید. مدت اتمام این ارتقا 15 روز میباشد. اگر کتاب ساختمان یا مدال داشتید سریعا به تاون هال 15 میرسید و کم کم با ویژگی های جدید نیروهای حمله و دفاع آشنا خواهید شد.

در بالای تاون 15 یک ابزار دفاعی جدید است که به نام ” گیگا اینفرنو ” میشناسیم. آره درسته عملکردی شبیه به برج اینفرنو یا برج جهنمی دارد با این تفاوت که شدت ضربه آن با گذشت زمان بیشتر نمیشود در حالی که در برج اینفرنو شدت ضربه بعد از چند ثانیه به شدت بالا میرود. میتوانید این ابزار را 5 بار ارتقا دهید و پنجمین آپگرید به حداکثر سطح خود میرسد.این ابزار علاوه بر عملکرد اینفرنو یک کاربرد دیگری در دفاع از زمین دارد و بعد از نابود شدن یک بمب سمی تولید میکند که نیروهای حریف با این بمب سمی به شدت آسیب میبینند.

جزئیات کامل تاون هال 15 کلش آف کلنز
جزئیات کامل تاون هال 15 کلش آف کلنز

قهرمان ها ( هیروها ) در تاون هال 15

در تاون هال 15 هیروی جدیدی به بازی اضافه نشده است ولی سطح هیروهای قبلی افزایش یافته است. هیروی اول یعنی کینگ بربر تا سطح 85 ، هیروی دوم یعنی آرچر کوئین نیز تا سطح 85 ارتقا می یابد. هیروی سوم یا گرند واردن تا سطح 60 و آخرین هیرو یعنی شاهزاده سلطنتی تا سطح 35 قابل آپگرید خواهد بود.در ادامه هزینه ارتقای هیروها را در جدول زیر میتوانید مشاهده کنید

قهرمان ها ( هیروها ) در تاون هال 15
قهرمان ها ( هیروها ) در تاون هال 15

کلن کستل در تاون هال 15 :

اگر در خاطرتان باشد کلن کستل قبلا با طلا ارتقا می یافت و تا سطح 10 همینطور بود. در تاون هال 15 امکان ارتقای کلن کستل هست و با 20 هزار اکسیر قرمز ارتقا می یابد. زمان ارتقای این ساختمان 20 روز است که در نتیجه آن 5 نفر به تعداد نیروهایی که در کلن میبرید اضافه میشود و در مجموع 55 نیرو را در کلن میتوان به حمله برد.

کلن کستل در تاون هال 15 :
کلن کستل در تاون هال 15 :

ساختمان های دفاعی در تاون هال 15

هنگامی که تاون هال خود را به سطح 15 ارتقا دادید، ارتقاءهای متعددی را نیز برای دهکده خانگی خود باز خواهید کرد. وقتی تاون هال شما به سطح 15 رسید، ساختمان ها و دفاع های زیر را می توان ارتقا داد.

  • Cannon level 21 ” کنون یا توپ لول 21
  • Archer Tower level 21 آرچر تاور یا برج کماندار لول 21
  • Wizard Tower level 15 ویزارد تاور یا برج جادو سطح 15
  • Air Defense level 13 ایردیفنس و هوایی زن سطح 13
  • Mortar level 15 مورتار یا خمپاره انداز سطح 15
  • X-Bow level 10 ایکس باو سطح 10
  • Inferno Tower level 9 اینفرنو تاور یا برج جهنمی تا سطح 9
  • Bomb Tower level 10 بمب تاور یا برج بمب لول 10

در ادامه با هزینه ارتقای این ساختمان ها با نوین کلش همراه باشید.

هزینه ساختمان های دفاعی بین 18 میلیون تا 21 میلیون طلا میباشد و مثل سابق با طلا ارتقا می یابند . در جدول زیر میتوانید هزینه دقیق ارتقای ساختمان های دفاعی را در town hall 15

هزینه ارتقای ساختمان های دفاعی در تاون هال 15
هزینه ارتقای ساختمان های دفاعی در تاون هال 15

دیوارهای بنفش در تاون هال 15

دیوارهای بنفش در تاون هال 15
دیوارهای بنفش در تاون هال 15

یکی از پر هزینه ترین مواردی که نیاز به زحمت زیادی دارد دیوار است. هر دیوار در تاون هال 15 با 8 میلیون سکه یا اکسر ارتقا می یابد و سطح دیوار ها در این تاون هال از 15 به 16 آپگرید میشود.برای مکس کردن اکانت باید 200 دیوار را ارتقا دهید. البته امکان کاهش هزینه آپگرید دیوار در آپدیت های بعدی کلش آف کلنز وجود دار د که امیدواریم اینطور باشد وگرنه گیمرهای عزیز باید زحمت و زمان بیشتری برای این بازی صرف کنند.

دیوارهای بنفش در تاون هال 15
دیوارهای بنفش در تاون هال 15

ساختمان های اتک در تاون هال 15

یکی از مهمترین مواردی که در آپدیت تاون هال 15 اضافه شد امکان ارتقای آرمی کمپ هاست .

در این آپدیت با ارتقای هریک از آرمی کمپ ها 5 نفر به آن اضافه میشود که در مجموع 20 نفر میشود و برای اتک معمولی میتوانید با ظرفیت 320 نیرو حمله کنید.

آرمی کمپ ها در تاون هال 15
آرمی کمپ ها در تاون هال 15

اما به این سادگی هم نیست . برای ارتقای ارمی کمپ ها زحمت زیادی لازم است چون هر یک از آنها با 19 میلیون اکسیر آپگرید میشوند و بعد از 16 روز به سطح 12 میرسند و مکس میشوند. توصیه میکنیم وقتی وارد تاون 15 شدید این مورد را در اولویت قرار دهید .چون هم برای اتک معمولی لازم است و هم اتک وار که با نیروهای بیشتری به حریف یورش ببرید.

ماشین محاصره

المان دیگری که به بازی کلش رویال اضافه میشود ماشین محاصره جدید است .با ارتقای سازنده ماشین محاصره به سطح 7 میتوانید از این ماشین محاصره استفاده کنید.

ماشین محاصره جدید در تاون هال 15
ماشین محاصره جدید در تاون هال 15

اسم این ماشین دریل جنگی است و بعد از اینکه سازنده ماشین های محاصره را با 19 میلیون اکسیر در 18 روز به سطح 7 رساندید ، 5 سطح هم این ماشین آپگرید میشود و مکس میشود.

جالب است این ماشین به صورت هوشمند عمل میکند . یعنی به هر ساختمانی حمله نمیکند و اول ساختمان های دفاعی را هدف میگیرد و بعد تاون هال و بعد از آن به سایر ساختمان ها را حمله میکند .

اسپل ریکال RECALL

همانطور که از اسم این طلسم پیداست فراخوانی نیروها راامکانپذیر میکند. با استفاده از اسپل ریکال یا فراخوانی میتوانید نیروهای خود را جابجا کنید.

اسپل ریکال را میتوانید در تاون هال 13 استفاده کنید . طلسم ساز سطح 7 نیاز است که این اسپل را داشته باشید. در تاون هال 13 میتوانید با 9 میلیون اکسیر به مدت 9 روز صاحب این اسپل شوید و در 4 سطح ارتقا می یابد.

اسپل recall در کلش آف کلنز
اسپل recall در کلش آف کلنز

باراکس

سربازخونه ها یا باراکس در آپدیت جدید جمع شدند و فقط 1 باراکس خواهید داشت . با رسیدن باراکس به سطح 16 نیروی جدید به نام الکتروتایتان اضافه میشود. شما در تاون هال 14 میتوانید از این نیرو استفاده کنید و این نیرو مخصوص تاون هال 15 نیست ولی در تاون هال 15 به سطح حداکثر خود میرسد و در تاون هال 14 تا سطح 2 ارتقا می یابد.

الکتروتایتان

همانطور که گفتیم الکتروتایتان نیروی جدید در آپدیت آبان ماه کلش آف کلنز میباشد. در تاون هال 14 میتوانید با ارتقای باراکس یا سربازخونه به سطح 16 این نیرو را باز کنید. برای ارتقای باراکس به سطح 16 باید 15 میلیون اکسیر هزینه کنید و 15 روز زمان ارتقای آن است.

ضربه های سنگین الکتروتایتان بعد از اینکه به حریف میخورد یک قسمت دایره ای میسازد که سایر نیروهای حریف را نابود میکند. قبل این نیرو الکترو دراگون تنها نیروی الکتریکی در کلش آف کلنز بود و اکنون 2 نیرویی که به روش الکتریکی حمله میکنند در کلش آف کلنز موجود است.

الکتروتایتان در تاون هال 15 کلش آف کلنز
الکتروتایتان در تاون هال 15 کلش آف کلنز

حیوانات خانگی هیروها به 8 عدد رسیدند

حیوانات خانگی در تاون هال 15
حیوانات خانگی در تاون هال 15

حیوانات خانگی قبلا 4تا بودند و در آپدیت جدید و تاون15 تعداد آنها به 8 عدد افزایش می یابد. 4 حیوان خانگی مخصوص تاون هال 15 است و برای ارتقای پت به سطح 5 باید در تاون هال 15 باشید.همچنین برای ارتقای آن باید 19 میلیون اکسیر قرمز هزینه کنید که 19 روز زمان میخواهد.

Frosty (یخ زده) : 

اولین حیوان خانگی که در سطح 5 ساختمان پت باز میشود فروستی میباشد.

این حیوان خانگی بیشتر مناسب کند کردن دفاعی ها میباشد و تاثیر بسیار خوبی روی کاهش سرعت دفاعی های سریع نظیر : ایکس باو و برج جهنمی و … خواهد داشت.

Diggy (حفار)

دومین حیوان خانگی که در لول ۶ ساختمان باز میشود Diggy میباشد.هزینه ارتقا ۲۰ میلیون اکسیر و ۱۹ روز زمان میبرد.

میتوان یکی از بهترین حیوانات خانگی را همین دیگی دانست! در عرض سه ثانیه دفاعی را از کار می اندازد!!!
نحوه حرکت دیگی شبیه ماینر است با این تفاوت که کارش بی هوش کردن دفاعی هاست .

Poisen Lizard

سومین حیوان خانگی که در لول ۷ ساختمان باز میشود پویزن لیزارد میباشد.هزینه ارتقا ۲۰ میلیون اکسیر و ۱۹.۵ روز زمان میبرد.

حیوان خانگی جدید یک مارمولک زهرآگین است!پویزن لیزارد همراه با قهرمان با سرعت بالا به نیروها و دفاعی ها حمله میکند و وابسته به قهرمان میباشد.همانطور که در ویدیو میبنید به محض اینکه قهرمانش می میرد به سراغ قهرمان دشمن میرود.

Phoenix (ققنوس)

چهارمین حیوان خانگی که در لول ۸ ساختمان باز میشود ققنوس میباشد.هزینه ارتقا ۲۰.۵ میلیون اکسیر و ۱۹.۷۵ روز زمان میبرد.

این Pet جدید همانطور که از اسمش پیداست قابلیت برگشت از مرگ را برای قهرمان همراهش خواهد داشت.

در ابتدا این حیوان خانگی به شکل یک تخم مرغ در کنار هیرو ، ظاهر میشود و به محض اینکه سلامتی هیرو تمام شد ، ظاهر شده و برای 10 ثانیه آن را زنده میکند. همچنین همراه با هیرو به ساختمان ها اتک میزند.

سطح نیروهای اتک و سوپر نیروها را در تاون هال 15 به ترتیب جدول زیر میباشد

سطح نیروهای اتک در تاون هال 15
سطح نیروهای اتک در تاون هال 15
سطح سوپرنیروها در تاون هال 15
سطح سوپرنیروها در تاون هال 15

ساختمان های دفاعی در تاون هال 15

به یکی از جالبترین قسمت های تاون هال 15 رسیدیم که آن هم اضافه شدن دو ساختمان دفاعی در بازی است که عبارتند از برج اسپل (spell tower) و برج مونولیث ( Monlith )

برج اسپل

برج اسپل در تاون هال ۱۵ باز میشود ، از برج اسپل میتوانید دو عدد بسازید و   هزینه ساخت Spell Tower در لول یک ، ۱۴ میلیون گلد میباشد و در ابتدا فقط امکان استفاده از اسپل خشم را خواهید داشت.

در لول دوم ، اسپل سم باز میشود (هزینه ۱۶ میلیون گلد + ۱۶ روز)

در لول سوم ، اسپل نامرئی باز میشود (هزینه ۱۸ میلیون گلد + ۱۸ روز)

برج مونولیث

این برج یکی از دلایل اسم گذاری مجیک بر روی تالا شهر ۱۵ میباشد . با پرتاب چیزی شبیه دود میتواند آسیب بسیار جدی به نیروهایی که به دهکده شما حمله میکنند وارد کند.

یکی از کشنده ترین ساختمان های دفاعی همین Monlith است و در هر دهکده فقط یکعدد از آن را میتوان ساخت . در دو سطح و با دارک اکسیر آپگرید میشود و هزینه ساخت ۳۰۰ هزار اکسیر سیاه و هزینه ارتقا ۳۶۰ هزاراکسیر سیاه میباشد.

این مطلب همیین جا تمام نمیشود ! با آمدن ویژگی های جدید در تاون 15 این مطلب نیز بروزرسانی خواهد شد !

پیش به سوی تاون هال 15

دیدگاهتان را بنویسید