کالاها

دسته بندی ها

قوانین خرید و فروش در سایت

هرگونه فعالیت در نوین کلش با قوانین زیر میباشد و هر کاربری چه خریدار باشه یا فروشنده مستلزم رعایت قوانین نوین کلش است.

قوانین خریداران :

 1. خریداران بعد از خرید اکانت به مدت 24 ساعت مهلت تست اکانت را دارند .
 2. اگر کاربری بخواهد معامله را فسق کند و اکانت را برگرداند به هیچ وجه ممکن نیست فقط در صورتی فسق میشود که اکانت مورد نظر مشکلی داشته باشد .
 3. بعد از اینکه اکانت خریداری شد امکان تخفیف گرفتن از فروشنده نیست.
 4. قیمت های درج شده در سایت توسط فروشنده ها گذاشته میشود و فقط تایید آگهی بر عهده سایت نوین کلش است بنابراین درخواست تخفیف از ما معقول نیست.فقط در صورتی تخفیف میشه گرفت که فروشنده اکانت تخفیف بدهد.
 5. نوین کلش ضمانتی روی اکانت های آگهی شده ندارد و در صورتی که اکانتی مشکل داشت تمام مدارک و تعهدنامه ی فروشنده به خریدار تحویل داده میشود و نوین کلش هیچ اکانتی را تضمین نمیکند.

قوانین فروشندگان :

 1. آگهی فروشندگان نهایتا به مدت 1 ماه در سایت میماند و بعد از گذشت 30 روز آگهی حذف میشود.
 2. گذاشتن قیمت های نامتعارف توسط فروشندگان تایید نمیشود و آگهی رد میشود.
 3. واریز مبلغ اکانت به هیچ وجه موقع تحویل اکانت انجام نمیشود و حداقل باید 24 ساعت از تحویل اکانت بگذرد .
 4. همه فروشندگان باید احراز هویت شوند. مدارک لازم برای احراز هویت : کارت شناسایی ( شناسنامه یا کارت ملی یا پاسپورت ) ، شماره تلفن ثابت و همراه ، لوکیشن منزل ، تعهد نامه که متن آن توسط ادمین تحویل به فروشنده ارسال میشود .
 5. قیمتی که فروشندگان هنگام آگهی روی اکانت میذارند همراه با هزینه واسطه هست . هر قیمتی که فروشنده آگهی میکند 10 درصد برای سایت نوین کلش کسر خواهد شد . به عنوان مثال اگر اکانت را 100 هزار تومان آگهی کند به حساب فروشنده 90 هزار تومان واریز خواهد شد ( لازم به ذکر است مبالغ زیر 100 هزار تومان 10 هزار هزینه واسط خواهد بود )
 6. در صورتی که فروشنده اکانت را تحویل بدهد و بعد از مدتی ایمیل یا خود اکانت بازیابی شود فروشنده باید تا 3 روز جوابگو باشد و مبلغ اکانت را به خریدار برگرداند . در غیر این صورت مدارک فروشنده برای اجرای مراحل قانونی به خریدار تحویل داده میشود.
 7. در صورتی که اکانت قفل شود فروشنده موظف به دادن اطلاعات لازم به خریدار میباشد تا خریدار از طریق پشتیبانی سوپرسل قفل را باز کند.در صورت عدم وجود اطلاعات بازیابی فروشنده باید مبلغ اکانت را به خریدار برگرداند .

فروشگاه نوین کلش

سایت نوین کلش کار خود را از سال 1396 شروع کرده و در خرید و فروش اکانت کلش ، خرید و فروش اکانت کلش رویال ، خرید و فروش اکانت کالاف دیوتی موبایل و خرید و فروش کلن کلش فعالیت میکند. از همان اول جز معتبرترین سایت های ایرانی در  زمینه خرید و فروش اکانت بازی های آنلاین نظیر کلش آف کلنز میباشد.

محصول به سبد خرید اضافه شد

بستن

کالاها

دسته بندی ها